Zespół Muzyczny KRAB

Idź do spisu treści

Menu główne

O nas

                Zespół Krab istnieje na rynku rozrywkowym od ponad 25 lat, tworzy go grupa profesjonalnych muzyków, posiadających wieloletnie doświadczenie. Jednak mimo naszego długiego stażu nie grozi nam rutyna, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, oferując wysoki poziom wokalno-instrumentalny, szeroki repertuar, od standardów, piosenek biesiadnych po najnowsze utwory polskie i zagraniczne. Naszym dodatkowym atutem jest niepowtarzalny nastrój, którego dodaje nam brzmienie akordeonu, który sprawdza się przede wszystkim w żywych rytmach t.j. np. hitach zespołu Enej czy Michela Telo. Gwarantujemy, że  nikt przy nich długo nie usiedzi na krześle! Oferujemy akompaniament akordeonu również podczas wyprowadzania Państwa Młodych z domu oraz w trakcie błogosławieństwa w domu Panny Młodej. Organizujemy oczepiny, podziękowania dla rodziców oraz konkursy w trakcie wesela.
                Nasza muzyka towarzyszy ludziom w najważniejszych momentach życia: t.j. wesela, studniówki, bankiety, czy imprezy okolicznościowe. Zadowolenie klientów i jakość wykonywanych usług jest dla nas najważniejsze, a kwestia ceny pozostaje zawsze do uzgodnienia.

Kliencie pamiętaj!

By impreza mogła trwać, zespół Krab musi grać!

Skład zespołu:

MONIKA  (wokal) - „Monika to sama muzyka” za tym stwierdzeniem kryje się mocny i czysty głos naszej wokalistki oraz niesłychana umiejętność interpretacji utworów, która sprawdza się w każdym repertuarze. Na stałe w zespole śpiewa od 2006r. użyczając mu swojego talentu, energii i kobiecego wdzięku. Wcześniej swoje zdolności wokalne rozwijała m.in. śpiewając z powodzeniem w młodzieżowych zespołach muzycznych, a także jako członek własnego zespołu. W 2014 nagrała płytę z pieśniami religijnymi, wykorzystując je w kościele  podczas oprawy muzycznej  ceremonii zaślubin.

MIECZYSŁAW (klawisze, akordeon, wokal) - Założyciel zespołu Krab, który powstał w latach 80, multiinstrumentalista, wokalista, u podstaw jego talentu leży gruntowne wykształcenie muzyczne oraz wieloletnie doświadczenie. Obdarzony również zdolnościami konferansjerskimi, które sprawdzają się w trakcie przebiegu całej imprezy oraz prowadzeniu zabaw.

KRZYSZTOF (gitara elektryczna, gitara akustyczna, wokal) - Gitarzysta z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, wzbogaca brzmienie naszego zespołu nie tylko o gitarę elektryczną ale i akustyczną! Zaznaczyć trzeba, że Krzyś od wielu lat jest również gitarzystą w zespole Backstage Acoustic, który gościł w takich porogramach telewizyjnych jak "Must be the music" - III edycja, gdzie doszli do półfinału oraz Mam talent.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego