O nas - KRAB

Przejdź do treści
           Zespół Krab istnieje na rynku rozrywkowym od ponad 25  lat, tworzy go grupa profesjonalnych muzyków, posiadających wieloletnie  doświadczenie. Jednak mimo naszego długiego stażu nie grozi nam rutyna,  do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, oferując wysoki poziom  wokalno-instrumentalny, szeroki repertuar, od standardów, piosenek  biesiadnych po najnowsze utwory polskie i zagraniczne. Naszym dodatkowym  atutem jest niepowtarzalny nastrój, którego dodaje nam brzmienie  akordeonu, który sprawdza się przede wszystkim w żywych rytmach t.j. np.  hitach zespołu Enej czy Michela Telo. Gwarantujemy, że  nikt przy nich  długo nie usiedzi na krześle! Oferujemy akompaniament akordeonu również  podczas wyprowadzania Państwa Młodych z domu oraz w trakcie  błogosławieństwa w domu Panny Młodej. Organizujemy oczepiny,  podziękowania dla rodziców oraz konkursy w trakcie wesela.
Oferujemy również oprawę muzyczną ślubu w kościele. Więcej

                 Nasza muzyka towarzyszy ludziom w najważniejszych  momentach życia: t.j. wesela, studniówki, bankiety, czy imprezy  okolicznościowe. Zadowolenie klientów i jakość wykonywanych usług jest  dla nas najważniejsze, a kwestia ceny pozostaje zawsze do uzgodnienia.

Kliencie pamiętaj!
By impreza mogła trwać, zespół Krab musi grać!
SKŁAD:

MONIKA  (wokal) - „Monika to sama muzyka”  za tym stwierdzeniem kryje się mocny i czysty głos naszej wokalistki  oraz niesłychana umiejętność interpretacji utworów, która sprawdza się w  każdym repertuarze. Na stałe w zespole śpiewa od 2006r. użyczając mu  swojego talentu, energii i kobiecego wdzięku. Wcześniej swoje zdolności  wokalne rozwijała m.in. śpiewając z powodzeniem w młodzieżowych  zespołach muzycznych, a także jako członek własnego zespołu. Obecnie obok muzyki świeckiej wykonuje piosenki religijne, a także dla dzieci, które wykorzystywane są  do słuchowisk muzycznych wydawancyh przez wydawnictwo Astrum.
MIECZYSŁAW (klawisze, akordeon, wokal, wodzirej) -  Założyciel zespołu Krab, który powstał w latach 80,  multiinstrumentalista, wokalista, u podstaw jego talentu leży gruntowne  wykształcenie muzyczne oraz wieloletnie doświadczenie. Obdarzony również  zdolnościami konferansjerskimi, które sprawdzają się w trakcie  przebiegu całej imprezy oraz prowadzeniu zabaw. W wolnych chwilach kompozytor piosenek dla dzieci i dla dorosłych:) Jego piosenki ubogacają bajki -słuchwiska, które można kupić  w wydawnictwie Astrum.
Możesz je posłuchać
Karolina - Wokalistka, wodzirejka. Na scenie muzycznej od kilkunastu lat. Laureatka festiwali i przeglądów artystycznych. Uczestniczka programów typu talent- show (Must be the music, X-Factor). Swój głos szkoliła na wielu  warsztatach wokalnych. Wbranży weselnej od kilkunastu lat, śpiewając w różnych zespołach muzycznych.
Wróć do spisu treści